ÇİFTLİKKÖY’DE 50. BEBEĞE HOŞGELDİN HEDİYESİ VERİLDİ


Çiftlikköy’de “Hoşgeldin Bebek” projesi kapsamında ekiplerimiz 50. Bebeğimiz Zehra’yı ziyaret etti. Çiftlikköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Hoşgeldin Bebek” projesi ile yeni doğan bebeklere yönelik hediye setleri ailelerle buluşturulmaya devam ediyor.

Ocak ayında başlatılan proje ile bu yıl 500’e yakın ailenin ziyaret edilmesi planlanıyor. Çiftlikköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ‘Hoşgeldin Bebek Seti’ni evleri ziyaret ederek ailelere hediye ediyor. Sosyal sorumluluk projesi ile anne ve bebek sağlığı konusunda duyarlılık oluşturulması hedefleniyor.

Yeni doğan bebeklerin bakımında ihtiyaç duyulan malzemelerden oluşturulan hediye setlerinin içinde antibakteriyal çorap, mama önlüğü, şapka, alt – üst takım, 10’lu bebek bezi, şampuan, çıtçıtlı badi, ıslak mendil, battaniye, suluk çıngırak bulunuyor. 50’inci bebek olarak ziyaret edilen Zehra bebeğin ailesine de Hoşgeldin Bebek seti belediye ekibi tarafından takdim edildi. ‘Çiftlikköy’de Bir Melek, Hoş geldin Bebek’ sloganıyla yürütülen projenin kendilerini sevindirdiğini dile getiren aileler, projeyi son derece anlamlı bulduklarını dile getiriyor.Tarih: 17.2.2016

YALOVA SES HABER TV
http://www.yalovases.com/