ÖDÜLLÜ STANT RDKM’DE 

Yalova Belediyesi’nin Ocak ayı sonunda katıldığı EMITT Fuarında ‘Destinasyon’ dalında ödüle layık görülen Yürüyen Köşk temalı standı Raif Dinçkök Kültür Merkezi fuaye alanına kuruldu.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner standı yerinde incelediler. RDKM’de düzenlenen program ve nikaha gelenler standı ziyaret edebilecekler.

 

Yalova’nın Markası

 

“Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kentimize mirası Yalova’nın markası Yürüyen Köşk EMITT Fuarında yoğun ilgi görmüştü” diyen Başkan Salman; “Yürüyen Köşk’ü tanıtmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Ocak ayında yerli ve yabancı birçok firmanın katıldığı EMITT Fuarına köşk temalı bir stantla katılmıştık. Standımız birincilikle ödüllendirilmişti. Yalova’da yaşayan herkesin mutlaka Yürüyen Köşk’e giderek aslını yerinde görmesini tavsiye ediyorum. Ancak fuarda sergilenen yapının da kenarda durması yerine kültür merkezimize gelen vatandaşlarımızca görülmesinin daha uygun olacağını düşündük ve köşkü buraya kurdurduk. Maketinde yoğun ilgi göreceğini düşünüyorum” diye konuştu.    Tarih: 23.4.2017

YALOVA SES HABER TV
http://www.yalovases.com/